• 0322 322 72 72
  • info@altinkozahastanesi.com
Uzmanlık Alanı
İç Hastalıkları
Ortaokul
Adana Koleji
Lise
Seyhan ÇEAŞ Anadolu Lisesi
Üniversite
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Çukurova Universitesi
Doğum Yeri
Lefkoşa /Kıbrıs
Doğum Tarihi
31.07.1986
ÖZGEÇMİŞİ

Lefkoşa’nın suyunu içerek ile doğsam da  , aslen Adanalı olup lise eğitimimi ÇEAŞ Seyhan Anadolu Lisesinde gördüm . 2004 yılında biten lise sonrası , okul hayatımız boyunca edindiğimiz dostluklarımızın bitmeyeceğini anladım . Mezunlar Derneği ile bağlantımızı koparmamaya çalıştım . Tıp Fakültesini İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde 2010 yılında bitirdim .

İlk zorunlu hizmetimi Peygamberler Şehri Şanlıurfa'da İl Sağlık Müdürlüğü 'nde Tıp Meslekleri Şubesinde yaptım . Uzmanlık Eğitimimi Çukurova  Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesinde harika bir aile ortamında keyifle bitirdim. 

2015 yılı Temmuz ayında İç Hastalıkları Uzmanı olarak Adana Devlet Hastanesinde  yaklaşık 13 ay çalıştım.

Ağustos 2016 'da ise adananın en uzak ve serin ilçesi Tufanbeyli Devlet Hastanesinde Başhekim olarak göreve başladım. "Her şey herkesin işidir" motivasyonuyla adananın en güzel ilçelerinden birisi olan Tufanbeylinde modern tıp anlayışıyla hizmet etmeye çalıştım.

Yaklaşık 10 ay devam eden yarısı zorunlu yarısı da keyfi bir hizmet ile ikinci memleketim olarak adlandırdığım gelişmeye çok açık olan ilçemizden ayrılarak ALTINKOZA ailesine katıldım . Ulusal ve Uluslararası birçok kongreye katılarak gelişmeye ve değişime açık olmaya çalıştım ve hala da hastalık değil hasta vardır anlayışını bana kazandırmaya çalışan hocalarımız sayesinde çalışmaya devam ediyorum.

 

Eğitim

1992-1997 : Adana Koleji            1997-2004 Seyhan Çeaş Anadolu Lisesi           

2004-2010 : Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İngilizce Tıp Programı

2010-2015 : Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Uzmanlık Eğitimi

Mesleki Üyelikler

Türkiye İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği

Adana Tabip Odası

Bilimsel Çalışmalar

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz. Detaylar için tıklayınız.