• 0322 322 72 72
 • info@altinkozahastanesi.com

Türkiye`nin ileri tıp teknolojisine ve üstün nitelikli, deneyimli kadrosuna sahip, tıp bilimine katkıda bulunan, uygulamada model olarak algılanan ve her zaman daha kaliteli ve daha güvenilir sağlık hizmeti sunmayı ilke edinmiş Özel Altınkoza Hastanesi olarak buradaki amacımız; odanızı tanımanızı, yerleşmenizi ve en kısa sürede rahat etmenizi sağlamaktır. Hasta Rehberi`ni kullanarak hastanemizde kendinizi evinizde gibi hissedeceğinizi umuyoruz.

 

Hasta İlişkileri Hizmeti

Hastanemizden hizmet alan tüm hasta ve yakınlarının hastanemiz ile ilgili görüş ve düşüncelerini edinmek, bildirilen tüm görüşleri hizmet kalitemizi artırmak amacıyla ilgili birim yöneticilerinin desteğini alarak değerlendirmek, değerlendirme sonrası yapılan planlamalar ve sonuç hakkında, bölüme bildirimi yapan hastamıza geri dönüş yapmak Hasta İletişim Bölümümüzün sizler için olduğu kadar sizlerin katkılarıyla hastanemiz gelişimimiz için de sunduğu hizmetler arasındadır.

Teşekkürleriniz ve olumlu görüşleriniz ismini ya da bölümünü belirttiğiniz herkesle paylaşıldığı gibi teşekkür ettiğiniz personelimizin amirleri ile de paylaşılır.

Şikayetleriniz ve olumsuz görüşleriniz ile sadece Hasta İlişkileri bölümümüz değil ilgili tüm üst düzey yöneticilerimiz çözüm amaçlı ilgilenir.

Hasta İletişim Bölümüne görüş, öneri, şikayet veya düşüncelerinizi aşağıdaki kanallardan iletebilirsiniz;

 • hastahaklari@altinkoza.com  adresine e-posta gönderebilirsiniz.
 • Katlarda ve bekleme salonlarında bulunan anketleri doldurabilirsiniz.
 • Hastane yetkililerinden yüz yüze görüşme talep edebilirsiniz.
 • 0322 3227272 numaralı telefondan hasta hakları birimimize bağlanıp, görüşebilirsiniz.
 • Aşağıda yazılı adresimize posta yoluyla mektup gönderebilirsiniz.

  Tahsilli Mahallesi Kozan Caddesi No:321 Yüreğir/Adana

   

  Odalara Çiçek Kabülü

Enfeksiyon riski sebebiyle, yatan hasta odalarımıza canlı çiçek kabul edilememektedir. Gelen çiçekleriniz çiçek danışma / resepsiyon tarafından teslim alınır, sizlere telefon ile ön bilgi verilir.

Çiçek teslim işlemimiz taburculuk işlemleri sonrasında danışmadan siz veya bir yakınınıza teslim edilir.

 

Kaşılama ve Yönlendirme Servisimiz

Yatış veya taburculuk işlemleriniz sırasında, Karşılama ve yönlendirme servisimiz sizlere eşlik edecektir. Ayrıca, birimler arası geçişlerinizde de personelimiz sizlere yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacaktır.

 

Buzdolabı Hizmetimiz

Her odada mini buzdolabı yer almaktadır. Buzdolabı kapağının açık bırakılmaması ve içine koku yapabilecek gıda maddeleri konulmaması gerektiğini hatırlatırız.

Televizyon

Televizyonunuzun uzaktan kumandasını, odada hazır olarak bulacaksınız. Kumanda sistemi, listede bulunan kanallar dışında bir kanalı bulup ayarlamanıza olanak tanımaz.

İbadethane

Dini vecibelerinizi yerine getirmenizde yardımcı olmak amacı ile -1. katta sizler için bir mescidimiz mevcuttur. Burada bazı dini kitaplar, tespih, başörtüsü gibi birtakım malzemeler bulunmaktadır. 

Yiyecek ve İçecek Servisi

Hastanemiz yiyecek-içecek hizmetleri, yatan hasta/refakatçi yemekleri ve Zemin kat kafeterya  servisi olarak iki farklı şekilde yapılmaktadır. Zemin kat kafeteryamızdan istediğiniz yiyecek ve içecekleri siz veya yakınınız tarafından teminini sağlayabilirsiniz

Danışma

Hastanemize girdiğiniz andan itibaren sizleri güler yüzle karşılayan personelimiz, aşağıdaki hizmetler ile sizlere yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacaktır:

 • Hastanemize gelen tüm hasta ve yakınlarının sorularına cevap vermek.
 • Hastalara yol göstererek yardımcı olmak.
 • Doktorlarımızın dâhili telefon numaraları ve yatan hastaların oda numaraları konularında bilgi vermek.
 • Taksi ihtiyacınız olduğunda 24 saat boyunca sizlere yardımcı olmak ve taksi çağırmak.
 • Hastane içinde ulaşımınızı kolaylaştıracak yönlendirme broşürlerimizi danışma ve tüm kat bankolarından bulmanızı sağlamak.

  Yatan hastalarımız, danışmada bulunan görevlilere ulaşmak için 1005 numaralı telefonu arayabilir.

   

  Otopark

Hastane içinde sizlerin otopark ihtiyacınızı karşılayabilecek otoparkımız bulunmaktadır.

"Acil Servis Girişi", ambulans hizmetleri ve hasta transferine ayrılmıştır. Bu bölgeye araç park etmediğiniz için teşekkür ederiz.

 

Güvenlik

Sizlerin güvenliği bizim için birinci derece önemlidir. Bina içinde 24 saat görev başında olan güvenlik görevlileri, hastane içine sokulan paketlerin kontrolünü yapmak, hastane içinde gerektiği zaman kimlik kontrolü yapılmakla mükelleftirler.

Her şeye rağmen; Kişisel eşyalarınız, değerli evrak ve belgelerinizi sahipsiz bırakmamanızı rica eder, özel eşyaların sizin sorumluluğunuzda olduğunu hatırlatırız.

Hastalarımız ve refakatçileri, odalarda kendi değerli eşyalarını saklamak ve korumakla yükümlüdürler. Güvenlik görevlilerine ulaşmak için  bulunduğunuz katta ki kat görevlilerinden yardım isteyebilirsiniz.

 

Anneler ve Bebekler

Öncelikle, dünyanın en kutsal değerlerinden biri olan anneliğe adım atışınızı kutlarız. Hastanemiz bu özel günlerinizde size özel hizmetler de sunmaktadır.

 

Özel Bebek Odası Süsleri

Doğum yapacağınız odanın süslenmesiyle ilgili, firmaları dolaşarak zaman kaybı yaşamanızı önlemek amacıyla, süsleme ürünleri hastanemiz tarafından sağlanmıştır. Oda içi dekorasyonunuz ve diğer organizasyon desteği için, Hasta Hakları birimi ile irtibat kurabilirsiniz.

 

Refakatçi ve Ziyaretçi Rehberi

Sevdikleriniz ve aileniz ile beraber olmak iyileşme sürecinizin önemli bir parçasıdır. Refakatçi ve ziyaretçilerinizin sizinle zaman geçirmesi bizim için önemlidir. Ancak, diğer hastalarımızın huzuru ve rahatı için refakatçilerimizin ve ziyaretçilerimizin aşağıdaki konulara dikkat etmelerini rica ediyoruz. Refakatçi ve Ziyaretçi Rehberi'ni kullanarak Hastanemizde kendinizi evinizdeki gibi hisedeceğinizi umuyoruz.

Ziyaretçi saatlerimiz 10:00 - 22:00 arasıdır.