• 0322 322 72 72
  • info@altinkozahastanesi.com
Altınkoza Hastanesi Acil ünitesi, acil sağlık problemleriniz için 365 gün – 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.
Her çeşit acil ve dahili hastalıkların ( akciğer hastalıkların, karın hastalıkların, iç organ, mide barsak , karaciğer) ayakta ve yatarak teşhis ve tedavisi yapılır.
Genel Cerrahi Bölümü, ilgi alanın genişliği nedeni ile birçok alanla işbirliği içinde ve eş güdümlü olarak çalışmaktadır.
Kadınlarımızın daha sağlıklı olabilmeleri için; ekibin, görev yetki ve sorumluluklarını en üst düzeyde gerçekleştirecekleri bir ortamda, uyumlu çalışarak
Çocuk polikliniğinde 0-16 yaş grubundaki hastaların tanı ve tedavileri yapılmaktadır.
Kalp hastalıkları, tüm gelişmelere rağmen, ne yazık ki hâlâ dünyada ölüm nedenleri sıralamasında birinci olma özelliğini korumaktadır. Büyük bir kısmı daha önce ciddi bir belirti vermeksizin aniden ortaya çıkar. Bunun sonucu olarak önemli oranda ani ölümler oluşur. 
Akciğerler, göğüs kafesi ve kalp dışındaki göğüs içi organlarla ilgilenir. Günümüzde özellikle akciğer kanserleri ve göğüs travmaları başlıca uğraş alanı haline gelmiştir.
Ortopedi ve Travmatoloji Bilim Dalı Hareket Sistemi Hastalıklarının ve yaralanmalarının cerrahi ve konservatif tedavisi ile uğraşır.
Kulak, burun, boğaz ve ilgili baş boyun hastalıklarının hem tıbbi hem de cerrahi tedavisi ilgili bölümler ile multidisipliner ekip anlayışı ile gerçekleştirilmektedir.
Kliniğimizde; erkek ve kadının idrar yolları ve organları ile erkek üreme organlarını konu alan ve bu sistemlerin hastalıkları ile uğraşır. 
Nöroloji, genel olarak beyin, beyin sapı, omurilik ve çevresel sinir sistemiyle kasların hastalıklarını inceleyen, teşhis ve cerrahi dışındaki tedavi
Göğüs hastalıkları, özellikle akciğerlerin pnömoni, plörezi, tüberküloz, bronşektazi, akciğer kanserleri, plevra hastalıkları, mediasten hastalıkları,
Hastanemizin Dermatoloji Kliniği’nde klasik dermatolojik muayene, takip ve tedavileri üstün nitelikli ekibin deneyimlerini ve modern teknolojik yöntemleri kullanmalarıyla yapılır.
Hastanemizin diş hastalıkları ünitesi, diş hekimliğinin tüm dallarinda hizmet verebilecek uzman kadro ve donanıma sahiptir.
Kendinizi değerlendirip obezite, beslenme yetersizliğine bağlı hastalıklar ve kronik hastalıkların tedavisi için bize danışabilirsiniz.