• 0322 322 72 72
  • info@altinkozahastanesi.com

Yönetim Kurulu Başkanı
Dr. Cumali TAKTAKOĞLU

Elimizde sade bir stetoskop ve tansiyon aleti ile küçük bir muayene odasında başladık bu yola, her gün büyüyen bir aile olarak , ALTINKOZA'nın sadece ADANA’da değil tüm TÜRKİYE’de sağlık yüzü olması için uğraşırken , hasta memnuniyeti için her zaman elimizden gelenin daha fazlasını yapmaya çalıştık. HASTALIK yoktur HASTA vardır fikrini meslektaşlarımızla benimseyerek tüm personelimizle “Bu benim işim değil” dememeyi ilke edindik.  Sağlıkta hizmeti, hasta ve personel güvenliğini göz ardı etmeden karşılıklı sevgi saygı çevresinde profesyonelce sunmak amacıyla ALTINKOZA ailesi olarak buradayız. 

 

Mesul Müdür
Uzm. Dr.  Onur TAKTAKOĞLU

Altınkoza Ailesi olarak , her hastamızı adeta bir misafir çoğu zaman da ev sahibi gibi davranarak sadece tedavi değil hayat yolunda beraber adımlar atmaya çalışıyoruz .

Bizler tedaviyi ve tıbbı sadece medikal taraflarıyla değil bir bütün olarak görmeye çalışıyoruz . Hastalarımızın her türlü şikayetini dinleyerek tabloya genel bir bakış atmaya çalışıyoruz. Bizim için hastalarımızın ağzından çıkan her sözcük her harf değerli ; çünkü uygulayacağımız tedavi ve kazanacağımız güven en değerli hazinemiz. Geleneksel ve güncel tıbbın tüm imkanlarını kullanmaya çalışarak SAĞLIKLI ve MUTLU olmayı hedefliyoruz.

           Bizler GÜVEN kelimesinin tekrar elde edilebilecek harflerden oluşmadığını biliyoruz ; işte bu yüzden BİZ olmanın dürüstlük , saygı , şeffaflık ve sevgi ile bütünleşmiş olan “DİNLEMEK” ten geçtiğini biliyoruz.

                Sizleri “DİNLEMEK” için 7 gün  24 saat buradayız…

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz. Detaylar için tıklayınız.